• 1
  • 2
  • 3
  • 4

GOOGLE MOJA FIRMA

JAK WYKORZYSTAĆ WPISY W WIZYTÓWCE MAP GOOGLE W PROMOWANIU BIZNESU?

DLACZEGO WARTO POSIADAĆ WIZYTÓWKĘ W USŁUDZE GOOGLE MOJA FIRMA?

          Wizytówka Google Moja Firma jest jednym z wielu sposobów, dzięki któremu zyskamy możliwość zaistnienia w sieci. Posiadanie tej wizytówki jest szczególnie ważne w przypadku małych i średnich firm, które nie zawsze stać na bardzo kosztowne działania reklamowe. Wymagania związane z utworzeniem wizytówki nie są trudne do spełnienia. Wystarczy uzupełnić formularz o przydatne dla klientów dane takie jak adres, godziny otwarcia, telefon czy zdjęcia. Potem czekamy na weryfikację wizytówki przez Google, po weryfikacji informacje o naszej firmie pojawią się w wyszukiwarce Google, Google Maps oraz Google+.

 

moja firma google wyniki

Jakie są zalety Google Moja Firma:

  • zwiększenie widoczności firmy w internecie
  • zwiększenie sprzedaży
  • budowanie zaufania i długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami
  • możliwość zapoznania się z opinią klientów na temat naszej firmy i oferowanych produktów/usług
  • możliwość interakcji oraz indywidualnego podejścia do klientów
  • możliwość analizy skuteczności naszych działań przy pomocy statystyk

Dzięki tamiemu rozwiązaniu jesteśmy widoczni w sieci a klient może z komórki bezpośrednio do nas zadzwonić, sprawdzić godziny otwarcia, wejść n strone www czy ustawić nawigację. Dobra widoczność Twojej firmy w internecie już konieczność aby dotrzeć do nowych klientów.

A wszystko jest możliwe do zarządzania za pomocą aplikacji na urządzeniach mobilnych.

 

Pozycjonowanie strony www / sklepu internetowego w Google

          Masz firmę? Masz Stronę? Jeśli chcesz aby klienci trafiali częściej na twoje usługi i produkty poprzez ich szybkie znalezienie w wynikach wyszukiwania skontaktuj się z nami.

          Polecamy usługę zwiększenia widoczności w sieci na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim. Naszym zadaniem jest podniesienie pozycji Twojej strony w wynikach wyszukiwania na odpowiadające twojej specyfice frazy kluczowe wpisywane w wyszukiwarce Google.

pozycjonowanie www

Klienci sami cie znajdują w internecie a precyzyjnie mówiąc usługi i produkty przez Ciebie oferowane. W ten sposób Twoja strona www czy sklep internetowy pracyje na Ciebie 24h na dobę. Klient może robić zakupy w nocy czy wcześnie rano kiedy jeszcze śpisz.


Pozycjonowanie strony to już obowiązek, jeżeli chcesz zaistnieć w Internecie. Liczba Internautów w Polsce rośnie z roku na rok. Z samej wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta około 20 mln Internautów, co stanowi 93% łacznej ich liczby. Jest to najlepszy dowód na to, że prowadząc biznes w Internecie, warto zadbać, aby nasi użytkownicy odnaleźli naszą witrynę internetową w wynikach wyszukiwania.

Aby zapewnić poprawne działanie naszego serwisu, ta strona internetowa zapisujemy pliki cookie na komputerach naszych użytkowników. Korzystając z serwisu, wyrażasz zgodę na ich używanie. W każdej chwili możesz wyłączyć obsługę plików cookie ustawiając odpowiedni parametr przeglądarki internetowej